Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Ichtyolový gel 200 ml – pro mastnou a aknetózní pleť, po depilaci, peelingu, akné

Ichtyolový gel 200 ml – pro mastnou a aknetózní pleť, po depilaci, peelingu, akné
Tento produkt je vhodný na příznaky:akné, opruzeniny, hojivé účinky
Výrobce:YAMAUNA -
Balení:200 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:1201
Cena:416,-
Koupit


Popis:

- NOVÉ SLOŽENÍ - Ichtyolový gel je vhodný zejména pro mastnou, aknetózní a problematickou pleť. Také ho můžeme doporučit na seboroickou dermatitidu, po kosmetických zákrocích jako jsou - peeling, depilace, odstraňování akné atd. Ichtyol výrazně zklidňuje zanícenou pokožku a odstraňuje přebytečnou mastnotu způsobující lesk na tváři, jeho použití zabraňuje tvorbě akné. Ichtyolový gel můžete podpořit i s dalšími výrobky jako je Ichtyolové mýdlo lisované za studena, nebo slupovací masku s čajovníkovým olejem.

Ichtyolový gel 200 ml – pro mastnou a aknetózní pleť, po depilaci, peelingu, akné

Popis: Ichtyolový gel je vhodný zejména pro mastnou, aknetózní a problematickou pleť. Také ho můžeme doporučit na seboroickou dermatitidu, po kosmetických zákrocích jako jsou - peeling, depilace, odstraňování akné atd. Ichtyol výrazně zklidňuje zanícenou pokožku a odstraňuje přebytečnou mastnotu způsobující lesk na tváři, jeho použití zabraňuje tvorbě akné. Výrazně upravuje tvorbu mazu a zmenšuje póry. Ichtyolový gel můžete podpořit i s dalšími výrobky jako je Ichtyolové mýdlo lisované za studena, nebo slupovací masku s čajovníkovým olejem.

Hlavní účinné složky: Ichtyol.

Ichtyol - výrazně zklidňuje zanícenou pokožku a odstraňuje přebytečnou mastnotu způsobující lesk a zanícení pórů pleti. Účinně zabraňuje tvorbě akné a velmi hojivě pokožku zklidňuje a hydratuje.

 

Použití: Naneste gelovou masku v dostatečném množství na pleť a nechte působit 15 - 20min, po té opláchněte vlažnou vodou. Gelovou masku aplikujte 2x denně ráno a večer na vyčištěnou pleť

Doporučení: Po aplikaci doporučujeme nanést (chlorofilový gel-krém - 1101) pro problematickou pleť, nebo jakýkoliv krém pro hydrataci pleti.

Upozornění: Před prvním použití otestujte. Gel používejte jen k zevnímu použití. Gel se nesmí dostat do očí, chraňte před dětmi.

Charakteristika: Gel nezanechává mastný film, může lehce vysušovat. Gel je vhodný při použití yotoforézy a ultrazviku.

Složení: Aqua, Sodium shaleoil sulfonate, Carbomer Triethanolamine, Castrol oil, PPG-15 stearyl ether, Laureth 23, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Metylparaben. (INCI)

 
 

Doporučené položky