Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Hydratační kosmetický krém 1000ml – s kolagenem pro ošetření pleti a dekoltu

Hydratační kosmetický krém 1000ml – s kolagenem pro ošetření pleti a dekoltu
Tento produkt je vhodný na příznaky:pleť, hydratace, na tělo i obličej
Výrobce:YAMAUNA -
Balení:1000 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:1506
Body:25
Cena:356,-
Koupit


Popis:

Hydratační masážní krém doporučujeme na každodenní ošetření pleti a dekoltu pro své hluboko
hydratační vlastnosti. Tento vynikající masážní krém důkladně čistí pleť a odstraňuje z ní odumřelé částečky.
Pleť je po použití masážního krému dokonale prokrvená, tím dosahuje čistého, svěžího a mladistvého vzhledu.

Hydratační kosmetický krém 1000ml – s kolagenem pro ošetření pleti a dekoltu

Popis: Hydratační krém obsahující přírodní aktivní složky jako kolagen a lipozomální vitamíny, vaši pokožku účinně hydratuje a zároveň přirozeně vypíná a vyživuje. Vhodný pro hydrataci dekoltu, obličeje nebo celého těla. Zlepšuje pružnost, regeneruje a oživuje suchou pokožku.

Tento vynikající krém důkladně čistí pleť a odstraňuje z ní odumřelé částečky. Pleť je po použití  krému dokonale prokrvená, tím dosahuje čistého, svěžího a mladistvého vzhledu. Používá se hlavně k ošetření tváře a dekoltu. Má víceúčelový způsob použití, a to pro masáž a jako odličovací krém vhodný pro každý typ pokožky. Obsahuje přírodní účinné látky, vitamíny, kolageny a lipozomy. Složky s hydratačním účinkem zvyšují pružnost a regenerují vysušenou pokožku. Obsah vitamínů osvěžuje a obnovuje životní proces pokožky. Krém je dermatologicky neutrální (pH 5.5) a neobsahuje barviva.

Hlavní účinné složky: Kolagen, urea, allantoin.

Kolagen - spojuje jednotlivé buňky k sobě, tím se vyrovnávají jednotlivé nerovnosti v obličeji a vyplněním dochází k vyhlazování jednotlivých vrásek, pleť se stává pružnější a odolnější vlivům mechanického poškození. Regeneruje a oživuje suchou pokožku.

Urea - pro podporu rehydratace kůže.

Allantoin - je chemická látka na bázi močoviny, která je pro své výrazné regenerační účinky s oblibou využívána v kosmetice. Je produktem purinového metabolismu většiny savců (s výjimkou vyšších primátů, včetně člověka). Má regenerační účinky, podporuje hojení a tvorbu tkáně. Allantoin můžeme nalézt i v léčivé rostlině z čeledi brutnákovitých, kterou je kostival lékařský (Symphytum officinale L.).

 

Použití: Krém doporučujeme aplikovat 2x denně, nejlépe ráno a večer. Naneste na vyčištěnou pleť tenkou vrstvu krému.

Doporučení: Krém je vhodný pro použití na celé tělo i jako masážní krém. Doporučujeme pro aplikaci rukou při častém mytí, pokožka se tak více hydratuje a regeneruje.

Upozornění: Před prvním použití otestujte. Krém používejte jen k zevnímu použití. Krém se nesmí dostat do očí, chraňte před dětmi.

Charakteristika: Nezanechává mastný film, lehce vstřebatelný.

Složení: Aqua, Paraffin, Cetaryl alkohol, Glicerin, Polysorbat 60, Paraffinum liquidum, Stearic acid, Collagene, Sorbitol, Erea, Triethanolamine, Vitamin sin liposomes, Phnoxyethanol, Carthamus tinctorius extract, Alantoin, Sorbitol laureth sulfate, Citrus med, (INCI).


Doporučené položky