Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Akné sérum 200ml - dezinfekční a protizánětlivý účinek

Akné sérum 200ml - dezinfekční a protizánětlivý účinek
Tento produkt je vhodný na příznaky:akné, pleť, čistí a zužuje póry
Výrobce:YAMAUNA -
Balení:200 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:2 roky
Kód:1007
Cena:518,-
Koupit


Popis:

- NOVÉ SLOŽENÍ - Výborně uklidňuje začervenalou pokožku a účinně pomáhá v boji proti akné. Doporučujeme kombinovat s mýdlem na akné a slupovací maskou proti akné. Aplikace je vhodná dvakrát denně, při použití séra jako základu a po té nanesení krému proti akné se účinek podpoří.

Akné sérum 200ml - dezinfekční a protizánětlivý účinek

Popis: sérum na akné má díky svému jedinečnému přírodnímu složení velmi silné protizánětlivé účinky, čímž napomáhá k šetrnému hojení aknetózní pleti, ale také jako jeho účinná prevence. Vaši pleť hloubkově vyčistí a zároveň jí poskytne potřebnou hydrataci. Vhodné pro všechny typy pleti a velmi účinné pro suchou a dehydrovanou pokožku. Lze použít jako masku nebo masážní emulzi. Výborně uklidňuje začervenalou pokožku a účinně pomáhá v boji proti akné.

Hlavní účinné složky:

 

Použití: naneste na vyčištěnou pleť tenkou vrstvu séra nejlépe 2x denně. V případě silného zanícení je možné sérum aplikovat i vícekrát, dle potřeby.

Doporučení: pro zvýšení hojivého účinku u velmi problematické pleti, doporučujeme použít současně s yamuna regeneračními mýdly (ichtyol - 2908, hévíz - 2914, nebo pleťovou masku tea-tree - 1305).

Upozornění: Před prvním použití otestujte. Sérum používejte jen k zevnímu použití. Sérum se nesmí dostat do očí, chraňte před dětmi.

Charakteristika: Vhodne pro použití iontoforézy a ultrazvuku.

Složení: Aqua, Citric acid, Carbomer, Sodium bicarbonate, Tirethanolamine, Potassium hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Methylparaben, (INCI)

 
 
 
 

Doporučené položky

Akné krém 200ml - dezinfekční a protizánětlivý účinek
Akné krém 200ml - dezinfekční a protizánětlivý účinek
-NOVÉ SLOŽENÍ- Krém je šetrný k pleti. Jeho hlavní účinné látky jsou:...
Kód: 1008
Balení: 200 ml
Cena: 392,-